Kartonáž - obaly Martin Chromý

Jsme malá rodinná společnost specializujicí se na menší a střední zakázky. Na trhu s obaly v ČR jsme od roku 1992. Nabízíme komplexní slušby od poradenství a návrhu konstrukce obalu, přes

vyvzorkovaní, jeho výrobu v seriích již od desítek kusů až po několik tisíc, až po potisk výsledného produktu. Opíráme se o více jak 24 let zkušeností s výrobou obalů. Mezi naše největší patří rychlost při realizaci zakázek.

Nabízíme:

- zpracování vlnitých lepenek (třívrstvé, pětivrstvé různých barev a kvalit)

- výroba klopových krabic, víkových krabic

- výroba tvarových výseků z vlnitých lepenek

- výroba prokladů, proložek a vnitřního vybavení krabic

- vysokou flexibilitu a rychlost dodávek

 

Společnost Obaly Chromý soustředí požadavky jednotlivých odběratelů a zajišťuje jejich vykrytí ve velice krátkých dodacích lhůtách a rozumných cenách. Díky naší flexibilitě jsme schopni dodat i ty nejmenší zakázky, aniž by jejich cena byla ovlivněna přepravními náklady, nebo aby náš klient musel čekat na naplnění velkoobjemového kamionu a ztrácel tak konkurenceschopnost z důvodu neschopnosti splnit zákazníky požadované termíny.

Výhody spolupráce

Vysokou kvalitu obalů, širokou nabídku kartonáže, krátké dodací lhůty, zajímavé ceny a v neposlední řadě propracovaný zákaznický servis. Filozofií podnikání firmy Obaly Chromy je vytvořit svým zákazníkům takové podmínky, které umožní nejen jejich přežití, ale především růst. Pokud se daří zákazníkům firmy Obaly Chromý, daří se i firmě Obaly Chromý.

Potřebujete bližší informace?

Potřebujete bližší informace o naších možnostech? Nejste si jisti zda jsme schopni připravit obal přesně podle Vašich potřeb. Neváhejte a kontaktujte nás. S odpovědí se Vám ozveme v nejkratším možném čase.